123-3D - 3D Printers en 3D filament - Homepage logo
123 3D B.V.
Koningsbeltweg 52
1329 AK Almere
Telefoon: 0294-787127
Fax: 0294-787124
E-mail: info@123-3D.nl
meer dan 4 miljoen klanten! Thuiswinkel Waarborg

powered by 123inkt.nl

Smeermiddelen

WD40 WD-40 multispray 100 ml  DSM00002
vergroten
Omschrijving WD-40 is een multifunctionele spray geschikt voor duizenden toepassingen. WD-40 smeert, beschermt, reinigt, verdrijft water en werkt als kruiolie. Daarnaast is WD-40 zeer gebruiksvriendelijk in het aanbrengen.

Voor uw 3D printer lagers adviseren Super Lube!
Specificaties
Merk: WD40 Inhoud: 100 ml
Morgen in huis
€ 4,50 (Incl. 21% BTW)
( € 3,72 Excl. 21% BTW )
direct leverbaar
SuperLube Super Lube  DSM00000
vergroten
Omschrijving Super Lube is de ideale smeerolie voor uw 3D-printer. De olie bevat PTFE-deeltjes die een zeer goede bescherming bieden tegen wrijving, slijtage en corrosie. Ideaal voor de bewegende en glijdende onderdelen van uw 3D printer, deze zullen optimaal presteren en een langere levensduur hebben.

Super Lube is veilig te gebruiken op rubber, metaal, plastic, hout, leer, stoffen en geschilderde oppervlakken.

De olie zit in een fijne doseer flacon.
Specificaties
Merk: Super Lube Inhoud: 7 ml
Morgen in huis
€ 7,50 (Incl. 21% BTW)
( € 6,20 Excl. 21% BTW )
direct leverbaar
SuperLube Super Lube Vet  DSM00001
vergroten
Omschrijving Super Lube Vet is het ideale smeervet voor de z-assen / draadeinden uw 3D-printer. Het vet bevat PTFE-deeltjes die een zeer goede bescherming bieden tegen wrijving, slijtage en corrosie. Ideaal voor de langzaam bewegende onderdelen van uw 3D printer, deze zullen optimaal presteren en een langere levensduur hebben.

Super Lube Vet is veilig te gebruiken op rubber, metaal, plastic, hout, leer, stoffen en geschilderde oppervlakken.

Het vet zit in een fijne doseerspuit.
Specificaties
Merk: Super Lube Inhoud: 6 ml
Morgen in huis
€ 7,50 (Incl. 21% BTW)
( € 6,20 Excl. 21% BTW )
direct leverbaar
123-3D PTFE / Teflon tape (12 m)  DVB00012
vergroten
Omschrijving Met PTFE-tape kunt u metalen of kunststof schroefdraad verbindingen afdichten. Bij het bouwen van een 3D-printer wordt deze tape geregeld gebruikt bij (J-head) hotends. De flexibele Teflon/PTFE-tape kan zowel voor het afdichten als voor het vastzetten van onderdelen worden gebruikt. De 12 mm brede tape wordt geleverd op een rol van 12 meter.
Specificaties
Merk: 123-3D Breedte: 12 mm
Lengte: 12 m Dikte: 0,1 mm
Morgen in huis
€ 2,65 (Incl. 21% BTW)
( € 2,19 Excl. 21% BTW )
direct leverbaar

Winkelwagentje

Aantal Product
Geen producten
Totaal: € 0,00
(Incl. 0% BTW)
Laagste prijs garantie!

Populaire producten