Om 123-3D.nl beter en persoonlijker te maken, gebruiken wij cookies en andere technieken. Hiermee volgen wij en derden uw surfgedrag op onze site, passen we advertenties aan op uw interesses en kunt u pagina's delen via social media. Door verder te gaan, gaat u akkoord.
Lees meer Sluiten
Het artikel is in uw winkelwagentje geplaatst.
Het artikel is in uw recyclewagentje geplaatst.
[Dit venster sluit automatisch over 1 sec]
XYZprinting da Vinci 2.0 A Duo 3D printer
Omschrijving
De XYZprinting da Vinci 2.0 A Duo is een handige en compacte desktopprinter die u overal neerzet. Dankzij de dubbele nozzle print u eenvoudig met twee filamenten tegelijkertijd. Hierdoor creëert u in een handomdraai complexe 3D-objecten in verschillende kleuren en van diverse materialen.
Gebruik de 3D-printer in combinatie met PLA , ABS , PLA Tough en PVA filament . U creëert prints in een formaat van 20 x 20 cm x 15 cm met een printsnelheid van 150 mm/s. Neem een kijkje in de uitgebreide app XYZgallery waar u duizenden designs vindt die u direct kunt printen.
Specificaties
Merk:
XYZprinting
Netwerk:
Nee
Printtechniek:
FDM/FFF
Filament diameter:
1,75 mm
Max. print diepte:
20,0 cm
Afmetingen:
45,8
x
55,8
x
51 mm (LxBxH)
Max. print breedte:
20,0 cm
Heated bed temp:
0 - 70°C
Max. print hoogte:
15,0 cm
Ingangsspanning:
100-240V
Print volume:
6,000 l
Max. temperatuur:
210 °C
3D Print optie:
ja
Nozzle diameter:
0,4 mm
CNC optie:
nee
Printtemperatuur:
0 - 210 °C
Laser optie:
nee
Gewicht:
25 kg
Aantal extruders:
2
Video:
Instructievideo
Heated bed:
Ja
Filamentsensor:
Nee
Heated bed max temp:
70 °C
Extruder:
Direct
Type bedleveling:
Handmatig
Extra info:
uw oude apparaat
Camera:
Nee
Populaire artikelen van klanten die dit artikel ook besteld hebben
Aanbieding: Super Lube
Direct leverbaar
€ 7,50